Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti
Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti
Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti
Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti
Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti
Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti

Yoğun Nemlendirici ve Arındırıcı Cilt Bakım Seti

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺690,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺664,90(KDV Dahil)

:

Aha+ Bha Kırmızı Peeling Serum: İçerdiği Alfa ve Beta-Hidroksi asitler ile cilt üzerinde birikmiş kiri, inatçı ölü cilt hücrelerini ve fazla sebumu arındırmaya yardımcı olur.  Fermente çinko minerali ile cilt hassasiyetini azaltmayı hedefler. Hyaluronik Asit ve iyi bir antioksidan olan siyah havuç içeren zengin içeriği ile eksfoliasyon sırasındaki nem kaybını önlemeye, cilt lekelerinin görünümünü yumuşatmaya yardımcı olur.

 

Kullanımı / Usage: Temiz ve kuru cildinize 4-5 damla serumu masaj yaparak uygulayınız. 1 hafta boyunca üç günde bir uygulama yapınız. Ardından günaşırı sadece geceleri yatmadan önce cildinize uygulayınız. Uygulama sonrası 3-4 dakika sonra cildinizi yıkayınız.

Cildi yıkadıktan sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir.

 

Uyarılar / Warnings: Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Salisilik güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

 

 

Hyaluronik Asit Serum: Cildin doğal yaşlanma sürecinin yavaşlamasını destekler. Çok iyi bir nemlendirici olan Hyaluronik Asit cilt yüzeyinde pürüzsüz bir his oluşturur. İçerdiği 5 farklı Hyaluronik Asit sayesinde cildin farklı katmanlarında nemlenme sağlar. Cildinizin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur. Gözaltı dahil tüm yüzde, boyun, dekolte ve eller üzerinde kullanıma uygundur.

 

Kullanımı / Usage: Temiz ve kuru cildinize birkaç damla serumu parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

 

 

 

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 150 ml: Albümin özü içeren gözenek küçültücü maske, gözeneklerin tıkanmasına neden olan kirleri temizler. Özel formu sayesinde çok hafif ve ipeksi bir yapıdadır. Cildi nazikçe, kirlerden arındırır, kaybettiği veya ihtiyaç duyduğu mineralleri yeniden kazandırır. Hyaluronik Asit ve Kolajen ile cilde pürüzsüzlük ve esneklik verir. Kafein ve Niacin ile cilde canlılık ve enerji sağlar.

 

Kullanımı / Usage: Temiz ve kuru cilde uygulanır. Yüzünüzü temizledikten sonra, göz ve ağız bölgeniz dışında tüm yüzünüze uygulayın. 10-15 dakika içinde ılık suyla durulayın. Haftada 3-4 kez kullanıma uygundur.

 

Uyarılar / Warnings: Haricen kullanım içindir. Gözün içine temas etmesinden sakınınız. Çocukların ulaşamayacağı, oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR