Leke Görünüm ve Gözenek Sıkılaştırılmasına Yardımcı Cilt Bakım Seti
Leke Görünüm ve Gözenek Sıkılaştırılmasına Yardımcı Cilt Bakım Seti
Leke Görünüm ve Gözenek Sıkılaştırılmasına Yardımcı Cilt Bakım Seti
Leke Görünüm ve Gözenek Sıkılaştırılmasına Yardımcı Cilt Bakım Seti

Leke Görünüm ve Gözenek Sıkılaştırılmasına Yardımcı Cilt Bakım Seti

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺449,90(KDV Dahil)
:

Glycolic Acıd %5 Tranexamıc Acıd Aha+ Bha + %5 Vitamin C %3 Niacinamide %2 Alpha – Arbutin 

Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Tonik: Cilt üzerindeki ölü derinin, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, gözenek görünümünün azalmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. İçerdiği, Traneksamik Asit ile cildin aydınlanmasını, Hyaluronik Asit ile nemlenmesini destekler. Alfa ve Beta Hidroksi asitler ile cildinizin tazelenmesine, yaşlanma belirtilerine karşı korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanımı / Usage: Avucunuza veya Pamuğa damlattığınız 4-5 damla toniği temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi asitlere alıştırmak için 1 hafta boyunca üç günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayabilirsiniz. Ürün ciltten emildikten sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.

 

Uyarılar / Warnings: Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Asitler güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

 

 

C Vitamini Serum: cilde ışıltılı ve canlı bir görünüm kazandırır. Güçlü antioksidan etkisi sayesinde cildin zararlı dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, görünümünün yumuşatılmasına, cildinizin nemli ve pürüzsüz bir görünüm kazanması hususunda etkilidir. Gözaltı dahil tüm yüzde, boyun, dekolte ve eller üzerinde kullanıma uygundur.

 

Kullanımı / Usage: Temiz ve kuru cildinize birkaç damla serumu parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

Uyarılar / Warnings: *Haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. C Vitamin Serum kullandığınızda günlük olarak güneş kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR