Bayilik

Laglamor olarak kozmetik dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olduk. Her geçen gün kullanıcılarımızın beklentilerini doğru bir şekilde karşılamak adına ürün skalamazı genişleterek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kadın ve erkek cilt bakımı ürünlerinde öncü markalar arasında yer almakta ve kalitemizle rakiplerimizin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Kozmetik alanında en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı onayı ve dermatolojik testleri yapılmıştır. 

 

Laglamor olarak müşterilerimizin cilt bakımı ürünlerimize yoğun talep göstermesi bayilik anlaşmalarımızın kapılarını açmıştır. Yurt içi ve yurt dışı bayilik çalışmalarımız yapılmaktadır. En kaliteli cilt bakımı ürünlerimize müşterilerimizin ulaşmasını kolaylaştırmak, bu yoğun sektörde firmalara ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.

 

Kozmetik mağazalar zinciri veya marketler zinciriniz var ise ve Laglamor cilt bakım ürünlerimize raflarınızda yer vermek isterseniz hemen aşağıdaki bayilik formumuzu doldurabilirsiniz. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR