Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Seti
Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Seti
Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Seti
Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Seti

Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Seti

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺449,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺401,90(KDV Dahil)
:

Glycolic Acıd %5 Tranexamıc Acıd Aha+ Bha 

Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Tonik: Cilt üzerindeki ölü derinin, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, gözenek görünümünün azalmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. İçerdiği, Traneksamik Asit ile cildin aydınlanmasını, Hyaluronik Asit ile nemlenmesini destekler. Alfa ve Beta Hidroksi asitler ile cildinizin tazelenmesine, yaşlanma belirtilerine karşı korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanımı / Usage: Avucunuza veya Pamuğa damlattığınız 4-5 damla toniği temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi asitlere alıştırmak için 1 hafta boyunca üç günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayabilirsiniz. Ürün ciltten emildikten sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.

 

Uyarılar / Warnings: Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Asitler güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

 

 

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 150 ml Albümin özü içeren gözenek küçültücü maske, gözeneklerin tıkanmasına neden olan kirleri temizler. Özel formu sayesinde çok hafif ve ipeksi bir yapıdadır. Cildi nazikçe, kirlerden arındırır, kaybettiği veya ihtiyaç duyduğu mineralleri yeniden kazandırır. Hyaluronik Asit ve Kolajen ile cilde pürüzsüzlük ve esneklik verir. Kafein ve Niacin ile cilde canlılık ve enerji sağlar.

 

Kullanımı / Usage: Temiz ve kuru cilde uygulanır. Yüzünüzü temizledikten sonra, göz ve ağız bölgeniz dışında tüm yüzünüze uygulayın. 10-15 dakika içinde ılık suyla durulayın. Haftada 3-4 kez kullanıma uygundur.

 

Uyarılar / Warnings: Haricen kullanım içindir. Gözün içine temas etmesinden sakınınız. Çocukların ulaşamayacağı, oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR